Підготовка до огляду

Записатись на прийом

Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Надіслати
Повідомлення відправлене, дякуємо!
P

Зуд (свербіж) в ділянці заднього проходу

Субота, 03 серпня 2019
2994
Записатись на прийом

Серед пацієнтів проктолога часто трапляються ті, кого турбує така делікатна проблема як зуд навколо ануса. Зуд може супроводжувати низку аноректальних захворювань таких як геморой, анальна тріщина, нориця (свищ, фістула) прямої кишки, або ж виникати внаслідок використання місцевих засобів для їх лікування. Подразнення шкіри в ділянці заднього проходу може бути спровоковане

ректальними мазями, свічками, засобами для особистої гігієни чи прання білизни. 

Варто зазначити, що провокувати перианальний свербіж можуть гельмінти (глисти), зокрема гострики. Не варто забувати вплив продуктів харчування на стан шкіри навколо ануса, особливо прянощів, гострих пікантних страв.

 

У пацієнтів зі зниженим тонусом анального сфінктера та підтіканням калових мас, каломазанням також може виникати свербіж внаслідок місцевого подразнення.

Нерідко для вирішення питання потрібна співпраця проктолога з дерматологом, адже свербіж може бути ознакою алергічного, грибкового, або ж інфекційного дерматиту. Зважаючи на низку інфекційних чинників, котрі можуть викликати цей симптом, ваш проктолог може залучити до співпраці гінеколога, або уролога для комплексної оцінки вашого стану та вирішення проблеми.

 

У будь-якому разі, поява дискомфорту та свербежу є серйозним приводом звернутися за медичною допомогою. Проктолог в Києві з багаторічним стажем Герасименко Наталія складе план обстеження та призначить оптимальне у вашій ситуації лікування.

Записатись на прийом

Підготовка до огляду

Рясне пиття ввечері перед оглядом. За 2 години до огляду (чи безпосередньо перед оглядом в клініці) ввести спеціальну мікроклізму (нормакол, реді-ту-юз) в пряму кишку, що викличе акт дефекації через 5-10 хвилин та зробить огляд можливим. Перед введенням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на предмет протипоказів.

ВАЖЛИВО!

При наявності інтенсивного больового синдрому огляд може проводитись без підготовки. При встановленому діагнозі запальних захворювань кишківника рекомендовано використовувати мікроклізму Адюлакс