Підготовка до огляду

Записатись на прийом

Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Надіслати
Повідомлення відправлене, дякуємо!
P

Кровотеча з заднього проходу

Субота, 03 серпня 2019
2374
Записатись на прийом

Безболісне виділення яскраво-червоної крові після дефекації справді є однією з ознак геморою. Однак не слід зволікати з візитом до проктолога, адже навіть незначна, проте регулярна крововтрата призводить до анемії та відповідних наслідків. Крім того, кров на калі може бути єдиною ознакою значно серйозніших ситуацій: пухлин прямої кишки чи анального каналу, запальних захворювань кишківника чи дивертикульозу ободової кишки. Передусім лікар-проктолог здійснює проктологічний огляд, який дозволяє одразу підтвердити наявність геморою чи інших проблем прямої кишки. Для осіб старше 45 років що скаржаться на кровотечі обов’язково буде рекомендовано колоноскопію.

Якщо виділенню крові передує болісний акт дефекації найчастіше цей стан зумовлює гостра чи хронічна анальна тріщина та сфінктероспазм.

 

При запальних захворюваннях кишківника (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона) пацієнти також можуть помічати домішки крові в калі. Проте на перший план виходять скарги на частий стул, біль та дискомфорт в животі, мимовільна втрата ваги.

До рідкісних причин виділення крові з анального каналу можна віднести ендометріоз у пацієнток, травми промежини, випадіння прямої кишки та специфічні інфекції. Досвідчений проктолог Герасименко Наталія у місті Київ допоможе вам встановити причину кровотеч та підібрати оптимальне лікування.

Записатись на прийом

Захворювання

Анальна тріщина

Чи відчували Ви біль в задньому проході під час дефекації? Чи доводилося Вам чути про таке захворювання, як анальна тріщина? Наявність аноректальних кровотеч часто наштовхує на помилковий діагноз геморою, а насправді кровотечі нерідко пов’язані з анальними тріщинами.

 У цій статті будуть розглянуті медичні аспекти анальної тріщини, які базуються на Рекомендаціях Американського товариства колопроктологів,

Геморой

Чи знаєте ви, наскільки часто люди страждають від геморою? Насправді, геморой є вельми поширеним явищем. Майже третина  дорослих людей час від часу відмічають симптоми цього захворювання. Перебіг захворювання має безсимптомні періоди та періоди загострення стану, під час якого  виникає свербіж, дискомфорт і виділення крові. У цій статті ми розглянемо медичні аспекти геморою, базуючись на інформації клініки Mayo, USA, Рекомендаціях Американського товариства колопроктологів  та власному  багаторічному досвіді.

Гострий парапроктит

Гострий парапроктит залишається одним з найбільш поширених станів, які зустрічаються в практиці проктолога. Захворюваність навіть занижена, адже багато пацієнтів з локальними симптомами зазвичай пов’язують їх з «гемороєм», а не звертаються за медичною допомогою для постановки точного діагнозу.

Гострий парапроктит - це загальний термін, який означає запалення параректальної клітковини з характерною симптоматикою, і класифікується

Закреп

У своїй практиці колопроктолог щодня працює над проблемою закрепів у пацієнтів, адже до 30% популяції час від часу стикаються з цим явищем. Як правило, пацієнта турбує не власне відсутність регулярних випорожнень, а пов’язані з цим дискомфорт у животі та неприємні відчуття під час дефекації.

У даній статті ми розглянемо медичні аспекти закрепу, базуючись на рекомендаціях Американського товариства колопроктологів,

Нориця прямої кишки

 Чи знаєте Ви, що у 30-50% пацієнтів з аноректальным абсцесом - гострим парапроктитом - згодом розвивається постійний канал або нориця? Парапроктити і нориці розглядають як дві послідовні фази аноректального інфекційного процесу: абсцес - це гостра фаза інфекції, в той час як нориця являє собою хронічну фазу нагноєння і утворення патологічних ходів. 

У даній статті

Поліп анального каналу

Поліпи анального каналу – це клінічний термін, що об’єднує доброякісні новоутворення слизової оболонки анального каналу або тканин, які знаходяться під цією оболонкою. Незважаючи на безсимптомний характер і доброякісність, ці досить поширені новоутворення мають ризик до малігнізації, а також часто супроводжують перебіг іншої проктологічної патології.

Послуги

Консультація проктологa

Вівторок, 30 липня 2019
293
Консультація проктологa

Лікування геморою

Вівторок, 30 липня 2019
335
Лікування геморою

Хірургія одного дня

Вівторок, 30 липня 2019
405
Хірургія одного дня

Контакти та ціни

Робочий телефон Герасименко Наталії Володимирівни - 067-489-85-00

Академічний медичний центр

Київ, вул. Рогнідинська 5/14 (метро “Палац Спорту”)
+38 (093) 480 82 82
+38 (098) 480 82 82
+38 (044) 234 74 14
Академічний медичний центр - сучасна клініка в центрі міста з акцентом на естетичну проктологію та хірургію одного дня.

Клініка МедБуд

Київ, проспект Валерія Лобановського, 17
+38 (044) 596 77 77
+38 (097) 596 77 77
+38 (095) 116 77 77
Скачати прайс лист
Клініка МедБуд - багатопрофільна лікарня, що робить можливим виконання широкого спектру проктологічних втручань.

Підготовка до огляду

Рясне пиття ввечері перед оглядом. За 2 години до огляду (чи безпосередньо перед оглядом в клініці) ввести спеціальну мікроклізму (нормакол, реді-ту-юз) в пряму кишку, що викличе акт дефекації через 5-10 хвилин та зробить огляд можливим. Перед введенням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на предмет протипоказів.

ВАЖЛИВО!

При наявності інтенсивного больового синдрому огляд може проводитись без підготовки. При встановленому діагнозі запальних захворювань кишківника рекомендовано використовувати мікроклізму Адюлакс