Підготовка до огляду

Записатись на прийом

Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Надіслати
Повідомлення відправлене, дякуємо!
P

Хірургія одного дня

Вівторок, 30 липня 2019
471
Записатись на прийом

Ці процедури мають різний перебіг післяопераційного періоду, проте, як правило, пацієнт може вирушати додому в той же день, або залишається в стаціонарі максимум на одну-дві доби.

Геморой:

  • Латексне лігування. Лікар розміщує одну або дві крихітні гумки навколо основи внутрішнього гемороїдального вузла, щоб припинити його кровопостачання. Невдовзі вузол відмирає і відходить протягом тижня. Ця процедура ефективна для багатьох людей на певній стадії геморою і однією з її переваг є безболісність та відсутність потреби у стаціонарному лікуванні. Пацієнт може йти додому відразу після процедури.
  • Радикальне видалення гемороїдальних вузлів. Під час процедури, що називається гемороїдектомією, проктолог повністю видаляє гемороїдальні тканини. Можуть бути використані різні методики (ультразвукові, радіохвильові та інші сучасні методи розсічення тканин). Операція може проводитися з місцевим анестетиком у поєднанні з седацією, під спінальною анестезією або загальним наркозом. Гемороїдектомія є найбільш ефективним способом лікування тяжкого або рецидивного геморою.  
  • Степлерна гемороїдопексія або операція Лонго. Ця процедура виконується спеціальним степлером, який блокує приплив крові до гемороїдальної тканини та фіксує гемороїдальні вузли. Ця операція ефективна тільки для внутрішнього геморою. Як правило, післяопераційний період передбачає не такий виражений больовий синдром, ніж після гемороїдектомії, і дозволяє раніше повернутися до регулярної діяльності. Проте у порівнянні з гемороїдектомією, гемороїдопексія пов'язана з більшим ризиком рецидиву. 

Хронічна анальна тріщина:

         висічення тріщини в межах здорових тканин та бічна дозована сфінктеротомія (LIS - lateral internal sphincterotomy), яка полягає у розсіченні невеликої порції анального сфінктера з метою зменшення спазму, больового синдрому і сприяння загоєнню.

Нориці прямої кишки:

при простих норицях можливе проведення фістулотомії (розсічення) в амбулаторних умовах

складні нориці потребують постановки дренуючої лігатури (сетону) або ж радикального висічення та анопластики. Після таких втручань варто знаходитись під наглядом лікаря в стаціонарі одну-дві доби

Гнійник в перианальній ділянці (парапроктит)

Лікування парапроктиту завжди оперативне та невідкладне - розсічення гнійника, дренування його порожнини та видалення ураженої крипти! Об’єм операції, а також тяжкість реабілітації та потреба у стаціонарному лікуванні залежить від розповсюдження гнійного процесу. 

Пілоїдальна кіста куприка (куприковий хід)

 У гострій фазі захворювання фактично утворюється гнійник на куприковій ділянці, що потребує розсічення та дренування.

Хронічне запалення потребує радикального висічення в межах здорових тканин та пластики дефекту.

Доброякісні новоутворення анального каналу (поліпи та війчасті аденоми) потребують радикального видалення з подальшим гістологічним дослідженням видалених тканин. Ці втручання також не вимагають тривалого перебування в стаціонарі - в той же день, або на ранок після операції пацієнт вирушає додому.

Під час консультації проктолог Наталія Герасименко надасть вичерпну інформацію про стан вашого колоректального здоров'я і допоможе прийняти рішення щодо доцільності вищеописаних втурчань.

Записатись на прийом

Захворювання

Анальна тріщина

Чи відчували Ви біль в задньому проході під час дефекації? Чи доводилося Вам чути про таке захворювання, як анальна тріщина? Наявність аноректальних кровотеч часто наштовхує на помилковий діагноз геморою, а насправді кровотечі нерідко пов’язані з анальними тріщинами.

 У цій статті будуть розглянуті медичні аспекти анальної тріщини, які базуються на Рекомендаціях Американського товариства колопроктологів,

Геморой

Чи знаєте ви, наскільки часто люди страждають від геморою? Насправді, геморой є вельми поширеним явищем. Майже третина  дорослих людей час від часу відмічають симптоми цього захворювання. Перебіг захворювання має безсимптомні періоди та періоди загострення стану, під час якого  виникає свербіж, дискомфорт і виділення крові. У цій статті ми розглянемо медичні аспекти геморою, базуючись на інформації клініки Mayo, USA, Рекомендаціях Американського товариства колопроктологів  та власному  багаторічному досвіді.

Гострий парапроктит

Гострий парапроктит залишається одним з найбільш поширених станів, які зустрічаються в практиці проктолога. Захворюваність навіть занижена, адже багато пацієнтів з локальними симптомами зазвичай пов’язують їх з «гемороєм», а не звертаються за медичною допомогою для постановки точного діагнозу.

Гострий парапроктит - це загальний термін, який означає запалення параректальної клітковини з характерною симптоматикою, і класифікується

Закреп

У своїй практиці колопроктолог щодня працює над проблемою закрепів у пацієнтів, адже до 30% популяції час від часу стикаються з цим явищем. Як правило, пацієнта турбує не власне відсутність регулярних випорожнень, а пов’язані з цим дискомфорт у животі та неприємні відчуття під час дефекації.

У даній статті ми розглянемо медичні аспекти закрепу, базуючись на рекомендаціях Американського товариства колопроктологів,

Нориця прямої кишки

 Чи знаєте Ви, що у 30-50% пацієнтів з аноректальным абсцесом - гострим парапроктитом - згодом розвивається постійний канал або нориця? Парапроктити і нориці розглядають як дві послідовні фази аноректального інфекційного процесу: абсцес - це гостра фаза інфекції, в той час як нориця являє собою хронічну фазу нагноєння і утворення патологічних ходів. 

У даній статті

Поліп анального каналу

Поліпи анального каналу – це клінічний термін, що об’єднує доброякісні новоутворення слизової оболонки анального каналу або тканин, які знаходяться під цією оболонкою. Незважаючи на безсимптомний характер і доброякісність, ці досить поширені новоутворення мають ризик до малігнізації, а також часто супроводжують перебіг іншої проктологічної патології.

Послуги

Консультація проктологa

Вівторок, 30 липня 2019
361
Консультація проктологa

Лікування геморою

Вівторок, 30 липня 2019
430
Лікування геморою

Хірургія одного дня

Вівторок, 30 липня 2019
471
Хірургія одного дня

Контакти та ціни

Робочий телефон Герасименко Наталії Володимирівни - 067-489-85-00

Академічний медичний центр

Київ, вул. Рогнідинська 5/14 (метро “Палац Спорту”)
+38 (093) 480 82 82
+38 (098) 480 82 82
+38 (044) 234 74 14
Академічний медичний центр - сучасна клініка в центрі міста з акцентом на естетичну проктологію та хірургію одного дня.

Клініка МедБуд

Київ, проспект Валерія Лобановського, 17
+38 (044) 596 77 77
+38 (097) 596 77 77
+38 (095) 116 77 77
Скачати прайс лист
Клініка МедБуд - багатопрофільна лікарня, що робить можливим виконання широкого спектру проктологічних втручань.

Підготовка до огляду

Рясне пиття ввечері перед оглядом. За 2 години до огляду (чи безпосередньо перед оглядом в клініці) ввести спеціальну мікроклізму (нормакол, реді-ту-юз) в пряму кишку, що викличе акт дефекації через 5-10 хвилин та зробить огляд можливим. Перед введенням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на предмет протипоказів.

ВАЖЛИВО!

При наявності інтенсивного больового синдрому огляд може проводитись без підготовки. При встановленому діагнозі запальних захворювань кишківника рекомендовано використовувати мікроклізму Адюлакс