Підготовка до огляду

Записатись на прийом

Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Будь ласка, заповніть обов’язкове поле
Надіслати
Повідомлення відправлене, дякуємо!
P

Лікування геморою

Вівторок, 30 липня 2019
430
Записатись на прийом

    Харчові рекомендації:

Додайте більше волокон до вашого раціону -  з продуктів харчування, харчових добавок або з обох джерел. Поряд з адекватною кількістю рідини, волокна розм'якшують калові маси і полегшують їх проходження по кишківнику, знижуючи місцевий тиск та механічне подразнення. Продукти з високим вмістом клітковини включають брокколі, боби, пшеничні та вівсяні висівки, цільнозернові продукти та свіжі фрукти й овочі. Деякі люди вважають, що підвищення кількості харчових волокон викликає здуття живота та гази. Тому поступово збільшуйте споживання до 25-30 грамів клітковини на день. Крім того, підвищіть споживання прозорих напоїв, але не алкоголю! 

 

    Часто для полегшення незначного болю, набряку і запалення геморою досить амбулаторного лікування.  Якщо геморой спричиняє лише легкий дискомфорт, лікар може запропонувати певні креми, мазі або супозиторії.  Ці препарати містять такі інгредієнти, як гамамеліс, гідрокортизон чи лідокаїн, які можуть полегшити біль і свербіж, принаймні тимчасово. Також для полегшення болю та дискомфорту допускається прийом протизапальних препаратів -  парацетамолу, ібупрофену, тощо.

Існують рекомендації  щодо домашнього догляду, які стосуються частоти підмивання, особливостей гігієни та температурного режиму.

  • Підтримуйте чистоту  анальної ділянки. Використовуйте гігієнічний душ, щоб обережно очистити шкіру навколо анусу прохолодною водою після походу в туалет. Після процедури обережно просушіть анальну ділянку серветками чи рушником. 
  • Уникайте спиртових або ароматизованих серветок. 
  • Не використовуйте сухий туалетний папір. Щоб підтримати чистоту після випорожнення, якщо душ не доступний, використовуйте вологі рушники або вологий туалетний папір, який не містить парфумів або спирту.

 

Втручання при лікуванні геморою

Мінімально інвазивні процедури:

  • Зовнішня тромбектомія

Якщо у зовнішніх гемороїдальних вузлах утворився болісний тромб (перианальний тромбоз), то проктолог може видалити згусток простим розрізом і дренуванням, це забезпечує швидке полегшення.  Ця процедура є найбільш ефективною за умови проведення протягом 72 годин після утворення тромбу.

При наявності стійких кровотеч лікар може порекомендувати одну з інших мінімально інвазивних процедур. Ці процедури можна проводити в кабінеті лікаря або в інших амбулаторних умовах і вони зазвичай не вимагають анестезії.

 

  • Латексне лігування. Наталія Герасименко займається латексним лігуванням понад двадцять років і є однією з перших фахівців в україні, що оволоділи даною методикою. Процедура полягає у накладанні однієї або двох крихітних гумок навколо основи внутрішнього гемороїдального вузла, щоб припинити його кровопостачання. Невдовзі вузол відмирає і відходить протягом тижня. За один раз можна лігувати не більше двох вузлів, лігування наступного вузла можливе через 2-3 тижні. Ця процедура ефективна для багатьох людей з другою стадією геморою, коли гемороїдальні вузли ще не пролабують назовні.

 

 Хірургічні втручання

Якщо інші процедури не принесли бажаного результату або при більш просунутій стадії геморою, ваш проктолог може порекомендувати і виконати хірургічне втручання. Операція може бути проведена амбулаторно або ж може знадобитися перебування в стаціонарі  протягом принаймні однієї доби.

 

  • Радикальне видалення гемороїдальних вузлів. Під час процедури, що називається гемороїдектомією, проктолог повністю видаляє гемороїдальні тканини. Можуть бути використані різні методики (ультразвукові, радіохвильові та інші сучасні методи розсічення тканин). Операція може проводитися з місцевим анестетиком у поєднанні з седацією, під спінальною анестезією або загальним наркозом. Гемороїдектомія є найбільш ефективним способом лікування тяжкого або рецидивного геморою.  

 

  • Степлерна гемороїдопексія або операція Лонго. Ця процедура виконується спеціальним степлером, який блокує приплив крові до гемороїдальної тканини та фіксує гемороїдальні вузли. Ця операція ефективна тільки для внутрішнього геморою. Як правило, післяопераційний період передбачає не такий виражений больовий синдром, ніж після гемороїдектомії, і дозволяє раніше повернутися до щоденної діяльності. Проте у порівнянні з гемороїдектомією, гемороїдопексія пов'язана з більшим ризиком рецидиву. 

 

Проктолог Наталія Герасименко допоможе обрати оптимальний метод лікування геморою, який підійде саме Вам, детально проінформує про специфіку діагностики та терапії, складе план Вашого лікування.

Записатись на прийом

Захворювання

Анальна тріщина

Чи відчували Ви біль в задньому проході під час дефекації? Чи доводилося Вам чути про таке захворювання, як анальна тріщина? Наявність аноректальних кровотеч часто наштовхує на помилковий діагноз геморою, а насправді кровотечі нерідко пов’язані з анальними тріщинами.

 У цій статті будуть розглянуті медичні аспекти анальної тріщини, які базуються на Рекомендаціях Американського товариства колопроктологів,

Геморой

Чи знаєте ви, наскільки часто люди страждають від геморою? Насправді, геморой є вельми поширеним явищем. Майже третина  дорослих людей час від часу відмічають симптоми цього захворювання. Перебіг захворювання має безсимптомні періоди та періоди загострення стану, під час якого  виникає свербіж, дискомфорт і виділення крові. У цій статті ми розглянемо медичні аспекти геморою, базуючись на інформації клініки Mayo, USA, Рекомендаціях Американського товариства колопроктологів  та власному  багаторічному досвіді.

Гострий парапроктит

Гострий парапроктит залишається одним з найбільш поширених станів, які зустрічаються в практиці проктолога. Захворюваність навіть занижена, адже багато пацієнтів з локальними симптомами зазвичай пов’язують їх з «гемороєм», а не звертаються за медичною допомогою для постановки точного діагнозу.

Гострий парапроктит - це загальний термін, який означає запалення параректальної клітковини з характерною симптоматикою, і класифікується

Закреп

У своїй практиці колопроктолог щодня працює над проблемою закрепів у пацієнтів, адже до 30% популяції час від часу стикаються з цим явищем. Як правило, пацієнта турбує не власне відсутність регулярних випорожнень, а пов’язані з цим дискомфорт у животі та неприємні відчуття під час дефекації.

У даній статті ми розглянемо медичні аспекти закрепу, базуючись на рекомендаціях Американського товариства колопроктологів,

Нориця прямої кишки

 Чи знаєте Ви, що у 30-50% пацієнтів з аноректальным абсцесом - гострим парапроктитом - згодом розвивається постійний канал або нориця? Парапроктити і нориці розглядають як дві послідовні фази аноректального інфекційного процесу: абсцес - це гостра фаза інфекції, в той час як нориця являє собою хронічну фазу нагноєння і утворення патологічних ходів. 

У даній статті

Поліп анального каналу

Поліпи анального каналу – це клінічний термін, що об’єднує доброякісні новоутворення слизової оболонки анального каналу або тканин, які знаходяться під цією оболонкою. Незважаючи на безсимптомний характер і доброякісність, ці досить поширені новоутворення мають ризик до малігнізації, а також часто супроводжують перебіг іншої проктологічної патології.

Послуги

Консультація проктологa

Вівторок, 30 липня 2019
361
Консультація проктологa

Лікування геморою

Вівторок, 30 липня 2019
430
Лікування геморою

Хірургія одного дня

Вівторок, 30 липня 2019
470
Хірургія одного дня

Контакти та ціни

Робочий телефон Герасименко Наталії Володимирівни - 067-489-85-00

Академічний медичний центр

Київ, вул. Рогнідинська 5/14 (метро “Палац Спорту”)
+38 (093) 480 82 82
+38 (098) 480 82 82
+38 (044) 234 74 14
Академічний медичний центр - сучасна клініка в центрі міста з акцентом на естетичну проктологію та хірургію одного дня.

Клініка МедБуд

Київ, проспект Валерія Лобановського, 17
+38 (044) 596 77 77
+38 (097) 596 77 77
+38 (095) 116 77 77
Скачати прайс лист
Клініка МедБуд - багатопрофільна лікарня, що робить можливим виконання широкого спектру проктологічних втручань.

Підготовка до огляду

Рясне пиття ввечері перед оглядом. За 2 години до огляду (чи безпосередньо перед оглядом в клініці) ввести спеціальну мікроклізму (нормакол, реді-ту-юз) в пряму кишку, що викличе акт дефекації через 5-10 хвилин та зробить огляд можливим. Перед введенням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на предмет протипоказів.

ВАЖЛИВО!

При наявності інтенсивного больового синдрому огляд може проводитись без підготовки. При встановленому діагнозі запальних захворювань кишківника рекомендовано використовувати мікроклізму Адюлакс